Duvar Dekorasyon Fikirleri

dekorasyon fikirleri


Eviniz için oluşturacağınız dekorasyonla ilgili yapılan doğru seçimlerle sizde evinizde çok farklı bir dekor oluşturabilirsiniz.


ilk olarak evinizin duvarlarından başlamanız size büyük avantajlar kazandıracaktır. Duvarlarınzda oluşturacağınız desenler sizin yaratıcılığınızı ve bu işi ne denli başarılı olarak yaptığınızı gösterecektir. Aslında sizlerin pek de bir şey yapmanıza gerek yok duvarlarınız için seçeceğiniz duvar kağıtları tüm bu işleri üstlenecektir.


İkinci olarak renkli ve farklı tasarımlara sahip duvar stickerları bu steckerler evin havasına bambaşka bir soluk getirebilir.


Ayrıca son yıllarda çok popüler olan duvar kalıpları ve stensillarda işinize yarayabilir. Biraz boya ve fırça ile çok güzel duvar dizaynları oluşturulabilir.


Bilindiği üzere banyo ve mutfaklarda kullanılan karolar artık odaların duvarlarında da kullanılıyor eğer sizinde dekorasyonunuz buna müsaitse sizde böyle bir fikir deneyebilirsiniz. özellikle tuğla şeklinde olan karolar son derece favori…


Sizlere son olarakta granit ve mermeri önermek istiyoruz. Çok güzel desenlere sahip olan mermerler evinizin duvarlarında çok hoş ve estetik bir görüntü oluşturacaktır.

0 Yorum : 10.29.12

Dekoratif Duvar Etiketleri


Duvarlarınızı renklendiren ve çeşitli tasarımları mevcut olan duvar etiketleri ile evinizdeki köşelere renk katıcaksınız. Çok farklı seçenekleri mevcut olan duvar çıkartmaları beğenilmemesi yada ileride farklı bir tarzda döşenecek olan duvardan duvara zarar vermeden çıkarılabilmektedir.Hayvanlar, doğadan resimler, çeşitli fontlarda yazılar gibi çıkartmalarınızla duvarlarınızı süslemenin yanında kendinize özel tasarımlarda yaratabilir hatta kendi fotoğrafınızı bile ebatlarını ayarlatarak çıkartma olarak duvarınıza uygulayabilirsiniz.


Bu etiketler sadece duvarlarda değil istediğiniz mekanda veya aksesuarda kullanabilmektedir. Aşağıdaki sitelerden online olarak yada dekorasyon ile ilgili satış yapan alışveriş mağazalarından bu etiketlere ulaşabilirsiniz.


ulaşabileceğiniz siteler: www.walltogether.com, www.dvider.com, www.duvarsticker.com, www.cetmex.com

0 Yorum : 10.27.12

2011 2012 Harika Duvar Kağıdı Modelleri

2011 2012 Duvar Kağıdı Modası Resimleri
0 Yorum : 10.26.12

Modern Duvar Üniteleri

Sizlere birbirinden harika salonlarınızın, oturma odalarınızın, televizyon odalarınızın duvarlarını süsleyecek modern duvar ünitelerini sunmak istiyoruz. Sizlere sunduğumuz bu duvar ünitelerini IKEA gibi geniş dekorasyon ürünlerinin sunulduğu mağazalarda yada mobilya mağazalarında bulabilirsiniz.


Birbirinden farklı desenler ve renk seçeneklerinin bulunduğu bu duvar üniteleri daha önceki duvar ünitelerinin modernize edilmiş halidir. Plazma tv nizin ve çeşitli tv elemanlarının kolaylıkla dizayn edilebildiği bu üniteler dekorasyon anlamında evinizde mükemmel keyifli dakikaların geçirildiği bir köşe oluşturacaktır.


0 Yorum : 10.25.12

2011 2012 Dekoratif Duvar Tabloları

Dekorasyonlarınızın tamamlayıcısı niteliğinde olan duvar tablo modelleri evinizin tarzına uygun olarak tasarlanıyorlar..


Klasik yada modern tarzlarda üretilen bu tablo modelleri evinizin niteliğine uygun olarak mağazalarında sizleri bekliyor..
0 Yorum : 10.22.12

Duvar Stickerları

Evinizin duvarlarının çok boş kaldığını mı düşünüyorsunuz ? Eğer dekorasyonunuzu tamamlayıcı nitelikte bir şeyler arıyorsanız Duvar Stickerları bunun için biçilmiş bir kaftan gerek bir yaprak motifi olsun gerekse melankolik bir figür olsun duvarları adeta canlandırıyor ve onlara bir kimlik kazandırıyor.


Duvar Sticker Örnekleri


Duvar Stickerları


Duvar Stickerları


Duvar Stickerları


Duvar Stickerları

0 Yorum : 10.22.12

2011 Duvar Ünite Modelleri

2011 Duvar Üniteleri


Bir çok ünlü mobilya markası yeni model duvar üniteleri ile 2011 sezonuna merhaba diyor.. Sizde yeni yılda evinize yeni bir ünite takımı almayı düşünüyorsanız 2011 yılına ait yeni modellere mutlaka bir göz atmanızı öneririz..2011 Duvar Ünite Resimleri


Farklı renk ve modeldeki duvar üniteleri evinizin diğer mobilyaları ile uyum sağlayarak evinizin oldukça hoş bir görüntü oluşturacak..2011 Çeşitli Duvar Üniteleri


Eski dolap modellerine nazaran daha modern bir görünüme sahip olan yeni duvar ünite modelleri yer kaplamayan özelliğiylede oldukça çok tercih sebebi..


0 Yorum : 10.21.12

Hoş Duvar Tabloları


Better Home tasarımları ile göz kamaştırıyor bu tasarımlardan biri olan dekorasyon duvar tabloları, çok değişik yapılarda olan bu tasarımlar estetik yapıları ile göze hoş gelmektedir. Duvarlarınızın çıplaklığını gideren ve dekora yardımcı olan bu tablolardan her renk ve çeşitte bulmanız mümkündür.


Dekoratif objeler ile bütünlük sağlayan tablolardan bir görünüm


0 Yorum : 10.20.12

2011 Duvar Kağıdı Modası

2011 Duvar kağıdı Modelleri


2011 yılında yeniden moda olan duvar kağıtları dekorasyon firmalarınında yaptığı uygulamalarda en çok kullandıkları çalışmalardan birisi..2011 Duvar Kağıdı Çeşitleri


Tüm evinizin duvarlarına uygulanabileceği gibi yanlızca salonunuza yada yatak odanıza da uygulayabilirsiniz..2011 Duvar Kağıdı Fiyatları


Daha temiz ve daha hijyenik olan duvar kağıtları 2011 yılında çeşitli renk ve modelleriyle evlerinize geliyor..


2011 Duvar kağıdı Resimleri


0 Yorum : 10.19.12

2011 Duvar Süsleme Modelleri

2011 Duvar Motifleri


Ev dekorasyonlarında en önemli etkenlerden birisi de süsleme sanatıdır.. Bir çok ev aksesuarlarıyla evlerinizi doldurabileceğiniz gibi duvar sticker modelleri ve yeni alternatif duvar süslemeleriyle de evlerinide farklı bir hava estirebilirsiniz..2011 dekoratif Süsleme


Bir çok dekorasyon firmasının dekorasyon fikirleri adı altında gerçekleştirmiş olduğu dekoratif çalışmalarının içerisinde yer alan dekorasyon duvar süsleme sanatı bir çok ev dekorasyon uygulamasında gözümüze çarpmaktadır..2011 Dekorasyon Süslemeleri


Sizde evinizde yeni bir dekoratif çalışma gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka bu çalışmaları göz ardı etmemelisiniz..

0 Yorum : 10.18.12

Sonraki Sayfa »