Çatı Kaplaması Çatı Kaplama Modelleri

Çatı kaplamaları çinko, bakır ve titanyumdan olduğu gibi bu alaşımların karışımında da olabilmektedir. RHEINZINK çatı kaplamaları olarak adlandırılan çatı kaplamaları çatı kaplamaları için tercihe göre ve çatının özelliklerine göre bir çok seçenek sunmaktadır.


Tütanyum Çinko ile kaplanan çatılar esetik görünüm ve çatıya verdikleri dayanma gücü ile çatıların ömürlerini 30 ila 40 yıl kadar uatmaktadırlar. Bir çok avantajında beraberinde geldiği çatı kaplamları özellikle kışın ısıyı içerde tutma ve çatı akıntılarını önleme konusunda son derece güvenli bir uygulamadır.


çatı kaplama malzemeleri


çatı malzemeleri


çatı kaplama fiyatları

0 Yorum : 10.30.12

İstikbal Yatak Modelleri


İstikbal her alanda ve her konuda öncü olmayı süğrdürüyor. Ürettiği viscolex yatak modelleri ile ergonomik ve ekonomik yataklar özellikle hasta insanlar için çok anlam ifade ediyor. Bir çok bölgedeki ağrılara son veren yatak modeli özellike baş ve boyun ağrılarından şikayet edenler için yaratılmıştır.Sizde huzurlu ve sağlıklı geceler geçirmek istiyorsanız, sağlık açısından son derece faydalı olan bu yatakları tercih etmenizi öneririz. Kalitesini her alanda konuşturan İstikbal bu konuda yapılmayanı yaparak öncülüğünü herkeze bir kez daha göstermiştir.Fiyat konusunda da oldukça ekonomik olan viscolex yatak modelleri 300 TL den başlayarak 600 Tl ye kadar ebatlarına göre çeşitleri bulunmkaktadır.

0 Yorum : 10.30.12

2011 Dekoratif Merdiven Modelleri

2011 Merdiven Modern Merdiven


Merdiven sistemlerinde de artık modern tarzlar popüler olmaya başladı.. Ev içerisinden üst kata çıkan merdivenleriniz artık eski görünümlerinden kurtularak evinize daha farklı ve modern bir hava katacak..2011 Merdiven Ahşap Merdiven Modası


Dekorasyon firmalarının dubleks ya da rtibleks evlerde ilk uyguladıkları dekorasyon çalışmalarından birisi de evdeki merdiven düzeneklerinin değiştirilmesi oluyor..2011 Merdiven Modelleri


Yeni modern 2011 yılına ait bu merdiven modelleriyle artık evleriniz çok daha farklı bir görünüme kavuşacaklar..

0 Yorum : 10.30.12

Bellona orta sehpa modelleri

Bellona mobilya yine tasarımını yaptığı orta sehpa modelleriyle bir numara olma özelliğine sahip. Eğer mekanlarınızda orta sehpaya uyumlu boş alanlarınız varsa buralarda farklı bir hava yaratabilmeniz bu ürünle mümkün.


Orta sehpa genelde salonlarda kullanılır ve salonun bütünlüğünü korumak için idealdir. Ayrıca ahşap orta sehpa modelleri hem dekor amaçlı kullanılırken, işlevselliği ve farklı fonksiyonları sayesinde sizlere de kolaylık sağlayacaktır.


bellona ahşap orta sehpa
bellona ahşap orta sehpa


bellona cam orta sehpa
bellona cam orta sehpa


bellona deri orta sehpa
bellona deri orta sehpa


Eğer mekanınızın loş oluşuna ayrıca bir hava katmak isterseniz, bellona cam orta sehpaları kullanarak ortamdaki loş ışığın tonunu bütün mekanda en iyi şekilde değerlendirmiş olursunuz. Çekmeceli modelleri de en çok tutulan ve kullanışlı olan modeller arasındadır.

0 Yorum : 10.29.12

Gardrop Modelleri Resimleri


Yatak odası eşyalarınızı alırken odanızın özelliklerini ve çapını çok iyi bir şekilde teyid etmeniz şart… Çünkü yatak odaları çok sıklıkla kullandığınız yerler değiller genel olarak hoş vakitlerin geçirildiği, akşam işten yorgun geldiğinizde uzanacağınız bir alan ve bu alanın sıkış pıkış olması sizi daha fazla gerecek ve o keyifli geçireceğiniz zamanın negatif yönde akmasına sebep olacaktır.


O sebeple yatak odalarınıza alacağınız eşyalarınızın boyutları yatak odanızın genişliği ile doğru orantılı olmalıdır. Gardroplar genel olarak büyük eşyalar olduklarından dolayı seçimide en zor eşyalardan birisidir. Yapılacak olan bir yanlış bir çok zaman kaybına ve masrafa yol açacaktır. O yüzden iyi bir analiz sizi doğru olan seçimi yapmanızı kolaylaştıracaktır.


O kadar çok çeşit gardrop var ki biz sizlere İkia’nın dergisinden aldığımız gardrop modellerini ve fiyatlarını sunmak istedik bu yazımızda umarız ayrıntılı ve gniş bilgilerle sizi bilgilendirebiliriz…


sizlere tavsiye edebileceğimiz en uygun gardrop modeli sürgülü olanlardır. Neden sürgülü model diyeceksiniz ? Sürgülü modellerin bir çok avantajı var birincisi gardrop kapakları sürgülü olmayan gardrop modelleri kapakların açılıp kapanması için extra bir yer meşgul edecek oysa ki sürgülü kapılarda böyle bir sorununuz olmaz ve sürgülü gardrop modellerinin içine istediğiniz şekilde askılık, kutular ve benzeri dizaynlar yapılabilmektedir.


İkea Gardrop Modelleri ve FiyatlarıELGA ENGAN/FENSTAD sürgü kapaklı gardırop 750 TLPAX EIKESDAL sürgü kapaklı gardırop 2.000 TLPAX 3 kapaklı gardırop 800 TLPAX FEVIK 2 kapaklı gardırop 435 TL


Diğer Gardrop Modelleri ve Resimleri

0 Yorum : 10.29.12

2011 2012 Cici Yastık Modelleri

Evlerinin dekporasyonlarına renk katmak isteyen ev hanımları hem evlerinize renk katacak hemde konforunuzu arttıracak olan bu cici yastık modellerini tercih edebilirler..


Bir çok ev tekstil mağazasında yer alan bu yastık modelleri evinizin en anlamlı eşyalarından olacaklar..


2011 2012 Cici Yastık Modası Resimleri
0 Yorum : 10.29.12

2011 2012 Abajur Modelleri

Eski aydınlatma modellerinden olan abajurlar yeni sezonda daha modern konseptlerle evlerinize geliyorlar..


Oldukça kaliteli olan ve son derece estetik bir görünüme sahip olan bu abajur modellerini evlerinizin istediğiniz bölgesinde sergileyebilirsiniz..


2011 2012 Aydınlatma Modelleri
0 Yorum : 10.29.12

2011 2012 Yatak Başı Raf Modelleri

2011 2012 Yatak Başı Raf Örnekleri Resimleri

 

0 Yorum : 10.28.12

2011 Mont ve Pardesü Modelleri

2011 Mont Modelleri


2011 kış mevsiminin birden bire bastırması herkesi bir telaşa soksada moda dünyası buna çok önceden hazırlıklıydı.. 2011 yılının oldukça soğuk geçeceğinin farkında olan modacılar ve ünlü markalar şimdiden vitrinlerini pardesü ve mont modelleri ile süslüyorlar..
2011 Mont ve Pardesü Modası


2011 yılında yeni pardesü ve mont modelleriyle kış mevsimini oldukça rahat geçirecek olan sizler şıklığınızdan da asla bir şey kaybetmeyeceksiniz..
2011 Mont ve Pardesü Fiyatları


Yeni modellerin kalın soğuyu geçirmeyen yapısının yanı sıra fiyatlarınında cazip olması müşterilerinin yüzünü güldüren önemli bir gelişme..
2011 Mont ve Pardesü Fiyatları


0 Yorum : 10.28.12

2011 2012 Masa Örtüsü Dantel Modelleri

2011 2012 Masa Örtüsü Dantel Örnekleri Resimleri


0 Yorum : 10.28.12

Sonraki Sayfa »